ФорумКалендарДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід

Частка | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов | 
 

 Ваш психолог

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Honda
Admin
avatar

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

СтворюватиТема: Ваш психолог   24/10/2014, 00:46
1

Психологія вибору аватарки)

1 . Аватарка відсутня.
Зазвичай відсутня аватара у новеньких або у тих , хто спілкуватися тут не збирається , хто вважає , що заглянув сюди , можливо , в перший і останній раз.

Якщо аватар відсутній зовсім на протязі тривалого часу знаходження в даній мережі - це говорить про скритності почуттів . Такі люди постійно вирішують , яким чином себе подавати і чи подавати зовсім.

2 . Своя власна фотографія .
Якщо на аватарі власна фотографія , то це характеризує власника як людину реалістичного і відкритого , з власною позицією і небажанням ховатися . Також слід враховувати , в якій позі знята фотографія , які жести присутні , які почуття і емоції відбиваються на обличчі.

У цілому фотографія реальної особи це ознака чесності , пропозиції дружби , і навіть деякий знак романтики. До особливостей людей з такою аватаркою відноситься їх повна впевненість у своїй правоті , їх впевненість у правильності свого способу життя і думок . Як люди прямі , вони найменше схильні прикидатися і , як правило , говорять те , що думають.

3 . Тварини.
Тварини це одна з найпопулярніших видів аватар . Кожна тварина має у свідомості людини певний набір якостей. У кішки це незалежність , у собаки - вірність , чесність , у змії - розум , у лисиці - хитрість , у лева - сила і т.д.

Зазвичай ці якості вважають у собі головними люди , що ховаються за такими картинками. Не обов'язково , що ці якості у них є в реальності. Це в першу чергу їх думку про себе.

4 . Герой мультфільму , аніме , ігри.
Герої мультфільмів це " перспективна " аватара . Відмінність перспективною аватари від , скажімо , аватари з твариною , полягає в тому , що по аватарі з твариною ви можете здогадатися про те, яке свою якість людина вважає найголовнішим вже зараз.

У той час як перспективна аватара показує які якості господар аватари хотів би мати в майбутньому , він бажає бути схожим за характером на героя Ави . Він ніби виробляє якості мультиплікаційного героя прямо в віртуальному просторі , щоб мати загальні риси характеру з героєм аватари .

У всьому іншому до мультяшним аватарам відноситься все теж саме , що було сказано про аватари з тваринами.

Тому не варто чекати абсолютно правдивих розповідей від людини , що ховається під личиною кролика Банні , зате " коту Леопольду " можна довіритися цілком . " Чебурашки " і " Крокодили Гени " шукають друзів , а той , хто має аватарой стару Шапокляк , готовий у соціальних мережах трохи побешкетувати . "Джин Алладіна " хоче бути сильним і доброзичливим.

Традиційні мультиплікаційні аватари часто вибирають підлітки. Для дорослих більш характерні персонажі японського аніме або типу японського аніме. У дорослих людей на мультяшних аватарах не завжди зображений герой якогось реального мультфільму. Частіше це просто зображення в стилі аніме , але марно шукати мультик з таким героєм. Ці аватари служать для психологічного посилення привабливості або таємничості власника аватари .

5 . Знаменитості , політики.
Господар аватарки зі знаменитостями , якщо тільки на ній не зображений політик , заявляє про свої пристрасті , захоплення та хобі . Приховане послання , яке вона несе , говорить: "Я дуже сучасний , я в курсі того , що відбувається у світі музики ( або спорту , кіно , гламуру і т.п.). Мені подобається ця тема, я люблю цього героя і з задоволенням буду спілкуватися зі схожими в цьому на мене людьми. Іншим прохання не турбуватися " .

Аватари з зображенням відомих політиків говорять про аполітичність їх господаря і про особливе почуття гумору. Мода на знаменитості змінюється. Разом з модою міняється і число аватар . Знаменитості минулого ( Ленін , Че Гевара , Ейнштейн , Чаплін , Пушкін і т.п. ) використовуються , щоб висловити риси особистості або соціальних проблем , які пов'язані з іміджем знаменитості імідж ( ​​чуттєвість , інтелект , влада , корупція , заколот і т.д. ) .

6 . Супермен , герой .
Багато людей мають свідомі чи несвідомі фантазії всемогутності. Хто б не хотів бути сильним і невразливим ? Часто за аватарой із зображенням " силового" героя ( Бетмен, Людина- Павук , Брюс Лі , Ніко , Супермен , різного роду античні боги , лицарі , культуристи і т.п.) ховається підліток чоловічої статі. Відображення " потужності" на аватарі є свідченням підсвідомої стурбованості відсутністю безпеки.

Якщо подібну аватару вибирає доросла людина , то це ознака того , що у нього знижена самооцінка. У житті він ранимий і чутливий. Може стати вірним другом .

Часто буває і так , що важко відрізнити силову аватару від " злих" аватарів ( див. далі). Це звичайно зображення не будь нечистої сили , перевертень або злобний інопланетянин . У цьому випадку все, що було сказано про силових аватарах і буде сказано про "злих " аватарах потрібно скласти разом.


7 . Красуня , спокусниця .

Аватара красуні - спокусниці в повністю оголеному вигляді зустрічається рідко. Найчастіше ці аватари демонструють якісь еротичні частини жіночого тіла. Це можуть бути як фрагменти фотографій голого тіла , так і фотографії напівоголених дам , або повністю одягнених дам , але в таких позах , що при цьому дещо у них видно.

Там , де велика ймовірність впізнаваності поєднується із занадто великою відвертістю , часто використовуються чужі фотографії , знайдені де-небудь в Інтернеті. Але де немає занадто великий відвертості чи ні великої ймовірності , що власницю аватари дізнаються в реалі , там цілком можуть застосовуватися і свої власні фотки .

За такими авами ховаються жінки , які активно шукають нові віртуальні знайомства з чоловіками. Вони легкі і приємні у спілкуванні , ненастирливо , люблять компліменти. При цьому не можна сказати , що їм не вистачає інтиму чи якість існуючого їх не влаштовує. Насправді , часто у них є і чоловіки або партнери , тобто мається особисте життя . Але також для них важлива яскраво емоційно забарвлена ​​особисте життя . А для цього жінкам деколи достатньо просто віртуальних розмов на цю тему.

Іноді за такий авою можна зустріти " віртуального транссексуала " , особливо якщо на аватарі зображена дуже відверта повністю оголена дама . До речі , така аватара це досить рідкісний випадок , тому що це якраз і не характерно для жінок. Багато пані вважають таку аватару просто вульгарною.

8 . Незвичайні , шокуючі .

За шокуючим аватарам розпізнаються користувачі , які люблять дивувати , або навіть лякати інших і викликати обурення інших людей.

Ці аватари найбільш популярні серед підлітків . Для них таке крайнє поведінка є способом виразити свою незалежність і індивідуальність .


9 . Злі , агресивні .
" Злі " картинки на своїх аватарах зазвичай поміщають люди , які прагнуть до самотності. Це чутливі і легко ранимі люди. Власників " злих " аватар часто відвідують агресивні фантазії або вони мучаться комплексом провини.

Іноді буває , що така аватара використовується не постійно , а тримається про " запас" і " одягається" за настроєм , в моменти поганого настрою , якщо бути точним.

З такими людьми треба поводитися вкрай обережно. Їх можна легко ненавмисно чимось сильно зачепити і образити. Ви можете і не помітити , що сильно образили людину , а сам він вам про це прямо не скаже.

Деякі люди можуть використовувати "злі" або агресивні аватари як спосіб (свідомо чи несвідомо ) відчужувати або "відкласти " спілкування з іншими людьми. Це може вказувати на деякі тривоги з приводу близькості , або те , що людина перебуває в якомусь в уразливому становищі.

Як одна з форм самовираження , "злі" аватари дозволяють людям безпечно , і навіть творчо , висловлювати темні сторони своєї особистості.


10 . Ексклюзивні .
Власник ексклюзивної нестандартною, самостійно виготовленої аватари це людина незалежна і знає собі ціну.

Його аватара часто буває дуже незвичайного виду , хоча іноді зустрічаються і досить прості . Аватара для нього щось типу свого бренду чи торгової марки. Ні в якому разі не крадіть у користувачів ексклюзивні аватари - у вас будуть неприємності , власник такої ави постарається , принаймні.

Господарі ексклюзивних аватар люблять сперечатися і при цьому вперто відстоюють свою точку зору до останнього. Не слід затягувати з ними дискусії в коментарях. У цілому вони легко йдуть на спілкування , розумні, уперті. Образливі, але відхідливі . Більшість власників ексклюзивних аватар мають творчу жилку.

11 . Часто замінні .
Звичайні користувачі не міняють аватари так часто. І , як правило, не перескакують різко з одного типу на інший. Зазвичай при зміні аватари користувачі прагнуть зберегти якусь спадкоємність , щоб у новій аватарі вгадувалися або перебували якісь риси старої аватари .

Дуже часта зміна аватари , кожен день і по кілька разів на день , особливо якщо аватари змінюються на зовсім інший тип , говорить про нестабільність , підвищеній потребі свіжих вражень. Такі люди цілком можуть бути мандрівниками , художниками , артистами.


12 . Очі .
Аватари з зображенням очей вибирають собі люди мають тверезий погляд на життя , що дозволяють собі завжди відстояти свою точку зору. Два очі на аватарі свідчать про підвищену увагу до самого себе. Власник такої аватари прагне звернути на себе увагу. А також , можливо, означає підвищену увагу до навколишнього. Якщо очі дивляться не на вас , кудись убік , то автор робить наголос на багатий внутрішній світ до якого буде готовий допустити після ініціації відповідності.

13. З гумором - написом .
Часом на аватарі розташовується просто якийсь напис , типу девізу , приказки , афоризму , знаменитого вислову або просто щось типу самоназви себе самого (мабуть , коли ника недостатньо ) .

Ці вислови зазвичай бувають філософського чи політичного характеру , часто з гумором. Але іноді і просто щось особисте , часто теж буває з гумором.

Такі аватари часто використовують користувачі , яким є що сказати цьому світу, але які не хочуть тут займатися відвертою пропагандою своїх поглядів і теорій.


14. Абстрактні .
Абстрактні аватари частіше зустрічаються у вигляді красивих геометричних форм з якими-небудь ідеями симетрії .

Такі аватари воліють справжні концептуальні мислителі , схильні до візуальних художнім починанням . Не дарма такі аватари найчастіше за все зустрічаються у категоріях пов'язаних з наукою.

15 . Природа.

Аватара з зображенням природних ландшафтів (гори , водоспади , космос і т.п.) , природних явищ (вогонь , блискавка , вибух , бризки і т.п.) , квітів , метеликів і т.п. До цього ж типу аватар відносяться і зображення архітектурних споруд. Але не автомобілі і не аксесуари. У такій аватарі фон важливіше , ніж деталі.

Ховається за подібною картинкою людина схильна до нестандартного мислення . Він не любить розповідати і навіть просто говорити про самого себе. Йому взагалі претят конкретні теми . Зате він завжди готовий поміркувати про світоустрій . Політика , філософія , наука , економіка , психологія , ось його улюблені теми , де він любить теоретизувати .

Чутливий , любить природу , не переносить тусовок і фамільярності . Романтик. Поважає чужу думку і прагне його зрозуміти. Але вперто відстоювати свою точку зору він не буде. Це не означає , що він змінить свою точку зору на точку зору опонента. Просто побачивши , що людину нічим не переконати , він вийде з спору. Такі люди в достатній мірі конформісти , і тому вони найменш конфліктні .


16 . Матеріальні об'єкти.
Неживий об'єкт відображає внутрішню суть людини, її цінності , нахили і цілі. Неживі предмети ( наприклад , оргтехніка , зброю , обладнання для роботи , книги , музичні інструменти , машини) - це свого роду візуальний гасло людини , який розповість про нього мовою символів . Оцінюючи такі речі , потрібно виходити з перших асоціацій , які виникли при їх вигляді. Приміром , якщо на зображенні зображено будинок , то його можна пов'язати його з стійкістю , надійністю , сім'єю.

У чоловіків дуже часто це фотографії автомобілів , набагато рідше револьвери , авторучки і годинник. У жінок набір стильних аксесуарів на аватарах набагато більш різноманітний . Це можуть бути і ювелірні прикраси , і предмети косметики , сумочки , гаманці , автомобілі , годинники, посуд , упаковка дорогого кави , предмети інтер'єру (люстри , каміни , дивани і т.п.) і т.п. Часто жінки демонструють стильні речі на собі (або на комусь ще ) .

Ці символи стилю життя описують деякі важливі аспекти життя людини. Як правило , це або робота чи хобі або особиста звичка . А іноді мрії. Наприклад , чоловік може розмістити на аватарі фотографію Land Cruiser не тому , що він їздить на ньому , а тому , що сильно мріє мати таке авто .

У самому загальному випадку стильні та матеріальні аватари служать способом залучення аналогічно мислячих людей.
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Honda
Admin
avatar

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

СтворюватиТема: Re: Ваш психолог   24/10/2014, 11:26
2

Тут ще можна виставляти різні психологічні тести, н-д, яким є ваше небо? http://aeterna.qip.ru/test/runjs/125165/?
 
В мене таке вийшло
Вы слишком непостижимы и непредсказуемы, чтобы наш тест мог определить Ваше небо. Вы раскрасите его своими красками и узорами, которых ещё не видел мир, и мы бы хотели у вас спросить напоследок... КАКОГО ЦВЕТА ВАШЕ НЕБО?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Tasiya

avatar

Кількість повідомлень : 85
Пункти профілю : 91
Репутація : 6
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

СтворюватиТема: Re: Ваш психолог   28/10/2014, 09:45
3

Ги-ги Веселий тест - юморний

[img][/img]

Цікаво, а існують інші варіанти ....    cheshet
Вы слишком непостижимы и непредсказуемы, чтобы наш тест мог определить Ваше небо. Вы раскрасите его своими красками и узорами, которых ещё не видел мир, и мы бы хотели у вас спросить напоследок... КАКОГО ЦВЕТА ВАШЕ НЕБО?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Honda
Admin
avatar

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

СтворюватиТема: Re: Ваш психолог   28/10/2014, 10:59
4

Tasiya пише:
Цікаво, а існують інші варіанти ....

Знаю, шо існують)
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
FataMorgana

avatar

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

СтворюватиТема: Re: Ваш психолог   28/10/2014, 15:53
5

існують.....я аж злякалась спочатку  gryzunodti

Чувства электричеством пронзают Ваше небо, оно озаряется вспышками идей и громоподобный голос открывает давно забытые миром тайны, но у Вас нет времени остановиться и внимательно вслушаться - ведь тогда он замолкнет. Необходимо действовать здесь и сейчас, необходимо раствориться в этом могучем потоке энергии и ощутить свою силу в полной

а потім згадала що я дуже люблю спостерігати за бласкавками  cyom
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Optimara

avatar

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

СтворюватиТема: Re: Ваш психолог   28/10/2014, 16:20
6

Інші варіанти існують,у мене:Всё ваше небо затянуто серыми тучами до горизонта, и лишь кое-где виднеются просветы. Для фантазии объявлена нелётная погода, а хорошее настроение боится выйти из дому чтобы не намочить ноги. Вероятно, Вы нечасто поднимаете голову, чтобы разогнать ненастье. Может, у вас сегодня просто плохое настроение... А может, Вам стоит что-то изменить в окружающем Вас мире или в себе и пройти этот тест ещё раз?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Спонсируемый контент
СтворюватиТема: Re: Ваш психолог   
7

На початок Донизу
 

Ваш психолог

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Пізнаємо себе-