ФорумКалендарДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід

Частка | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов | 

Бути сильною?

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014

СтворюватиТема: Бути сильною?   18/11/2014, 10:10
1

Що для тебе означає - бути сильною жінкою? І чи хочеш ти нею бути, чи тобі більше імпонує образ домашньї кішечки, яка любить примоститись на колінах, щоб її гладили та леліяли?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014

СтворюватиТема: Re: Бути сильною?   18/11/2014, 11:13
2

Вираз :"Ти ж сильна" мене дратує найбільше,останні 1.5 роки я його постійно чую,чуть не щоденно!Ти сильна,ти справишся,ти витримаєш і т.д. і тп.Я не хочу бути сильною smile78 Я дівчинка,я хочу нове платтячко.Я хочу щоб мужики були мужиками,щоб жінка не ставала мужиком,а тим більше не втомлювалася бути мужиком!!!І те що я сильна,тянеться роками,в універі як впустила в коридорі сльозу,бо мені так обідно було,що половині групи я дала списати зі своїх шпаргалок,а мене і ще двох викладачка вирішила завалити,бо хотіла від нас могорич.То одногрупниця побачила і сказала:"що я не вірю,що ти Галя вмієш плакати".Я ніколи ні на що в житті не нарікала,стиснувши зуби йшла дальше,за мене ніколи ніхто не заступався,не підлизував,не платив,не вирішував мою жодну проблему,я все робила сама.Я втомилася бути сильною,але і зараз така ситуація,що як я скажу так і буде,моє слово останнє.Повторюся,що я дівчинка і я хочу платтячко,я не хочу нічого вирішувати,але в нашому житті так мало справжніх мужиків...
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача

Бути сильною?

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Пізнаємо себе-