ФорумКалендарДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід

Частка | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов | 

Спорт у нашому життi

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014

СтворюватиТема: Спорт у нашому життi   12/11/2014, 22:13
1

Я не можу жити без спорту!
Менi подобається бути у русi, вiдчувати пiддянутiсть тiла
пiсля народження доньки я не могла собi дозволити пiти на тренування, бо не мала з ким залишити дитину, намагалася щось робити вдома, але то не тренування, коли поряд весь час дитина вiдволiкає
коли мала пiдросла, я вирвалась з домашнiх клопотiв, и була щаслива, що нарештi видiлила час для себе)

Яке мiсце займає спорт у вашому, мамусi, життi?
Яким саме видом ви займаєтесь?

P.S. я хожу на поул денс

На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Лю

Кількість повідомлень : 167
Пункти профілю : 203
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   13/11/2014, 10:33
2

Ще до народження діток я займалась фітнесом. Ходила у декілька фітнес-центрів, з різними програмами. Але зупинилась на одному і то через тренера, якою була молоденька студенточка, дуже позитивна дівчинка, та й програма була підібрана, як для мене)).
Після народження донечки будь-яка можливість відлучатись регулярно з дому пропала, тому я займалась по дисках, але не дуже регулярно. Потім сіла на дієту і займалась бодіфлексом. Це мені теж подобалось)).
Зараз, будучи у відпустці по догляду за дитиною, я закачала курс занять йогою з Каріною Харчинською. Поки що мені подобається, хоча займаюсь недавно. Тренер позитивна людина і пояснює дуже все детально.

Осінній марафон з прибирання©️! http://matusya.ukrainianforum.net/t190-topic#4008
На початок Донизу
FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   13/11/2014, 11:05
3

Оля, яка гарна і потрібна тема klass До народження дитини я, як ти пишеш - була в русі і вся така гарна і підтянута smile5011 Я в зал не ходила але регулярно займалась по диску фітнесом з Сінді Кроуфорд (Shaping with Cindy Crawford workout) На ютубі теж можна знайти. Там є 2 програми і можна чергувати, мені повністю підходили! Інколи декілька днів не позаймаюсь то потім все тіло починало боліти. А після заміжжя і народження дитини я розлінилась, розгодувала чоловіка і себе crazy Цього літа трошки взяла себе в руки, бо ж часто ходила на річку з дитиною, а сидіти в шортах боячись роздягнутись і навіть у воду не залізти - то якось не для мене. Тож трошки відновила тренування, правда не кожен день. Мала ввечері часто зіпреться на ліжко і разом зі мною ногами махає.

Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
На початок Донизу
Оля

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   13/11/2014, 11:46
4

а я не можу займатися вдома, мене весь час щось вiдволiкає
доча у садок не ходить, то вона крутиться бiля мене
розслабитися можу тiльки в спортзалi, де я можу належити лише собi, i нiхто не смикатиме кожнi 5 хвилин: мама-мама)))
На початок Донизу
Лю

Кількість повідомлень : 167
Пункти профілю : 203
Репутація : 32

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   13/11/2014, 11:53
5

Оля пише:
а я не можу займатися вдома, мене весь час щось вiдволiкає
доча у садок не ходить, то вона крутиться бiля мене
розслабитися можу тiльки в спортзалi, де я можу належити лише собi, i нiхто не смикатиме кожнi 5 хвилин: мама-мама)))
100% так і є, але якщо обирати між тим, чи займатись вдома чи не займатись взагалі, то я вибрала перше.

Осінній марафон з прибирання©️! http://matusya.ukrainianforum.net/t190-topic#4008
На початок Донизу
Оля

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   13/11/2014, 12:05
6

Лю пише:

100% так і є, але якщо обирати між тим, чи займатись вдома чи не займатись взагалі, то я вибрала перше.

+100
погоджуюсь
На початок Донизу
feona

Кількість повідомлень : 35
Пункти профілю : 40
Репутація : 3
Дата реєстрації : 02.11.2014

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   1/12/2014, 10:57
7

От тут вчора прийшла пропозиція розпочати марафон-підтримку кому важко займатись спорторм дома!
Я дуже ЗА таке, бо сама себе ніяк не можу заставити щось робити дома...а так буде стимул (я би ще такий же марафон і з харчуванням зробила), та мабуть все попопядку!
Я вже четвертий сезон слідкую за Зваженими і щасливими, вболіваю за них...і слідкую за Анітою (чомусь цей тренер мені імпоную найбільше) solnce
У неї в цьому сезоні появилась нова програма для дому Серия тренировок "Умри, но не сейчас!!! ", от може би то спробувати...вони по часу мало займають
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F+%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA+%22%D0%A3%D0%BC%D1%80%D0%B8%2C+%D0%BD%D0%BE+%D0%BD%D0%B5+%D1%81%D0%B5%D0%B9%D1%87%D0%B0%D1%81%21%21%21+%22+
Я розумію,що то з понеділка не дуже добре починати...але ТРЕБА!
На початок Донизу
Оля

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   1/12/2014, 18:40
8

feona пише:
слідкую за Анітою (чомусь цей тренер мені імпоную найбільше) solnce
У неї в цьому сезоні появилась нова програма для дому Серия тренировок "Умри, но не сейчас!!! ", от може би то спробувати...вони по часу мало займають
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F+%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA+%22%D0%A3%D0%BC%D1%80%D0%B8%2C+%D0%BD%D0%BE+%D0%BD%D0%B5+%D1%81%D0%B5%D0%B9%D1%87%D0%B0%D1%81%21%21%21+%22+
Я розумію,що то з понеділка не дуже добре починати...але ТРЕБА!

люблю таких тренерiв, як Анiта (на тренуваннi серджуся на них, але й одночасно вдячна, бо без їхнього напору не буде результату))
сьогоднi поскаржилася свому тренеру на те, що мiй шпагат застряє на одному мiсцi i до кiнця не можу сiсти в нього, ой, як вона менi допомогала...боляче, але ж пiшло дiло)
я зрозумiла, що сама в життi нiколи не сяду на шпагат, бо трошки боляче - все, припиняю займатися, шкода себе...
тому, без квалiфiкованої допомоги не можу)
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Спорт у нашому життi   
9

На початок Донизу

Спорт у нашому життi

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про нашу красу та здоров'я :: Ми дбаємо про фігуру-