ФорумКалендарДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід

Частка | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов | 

Стоматит

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Muwka

Кількість повідомлень : 39
Пункти профілю : 48
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2014

СтворюватиТема: Стоматит    24/8/2014, 16:18
1

Декілька днів тому забрала доню з садочка з температурою. жалілась, що її болить піднебіння і відмовилась від вечері. т-ра піднялась до позначки 38,4. почала лікувати горло, бо знаю, воно може давати таку високу т-ру. що з наступного дня пішли в поліклініку і нам визначили стоматит :affraid:  назначили часто полоскати ротик ромашкою, протигрибкові таблетки, пшикалку і смоктульку для рота і горла. до вечора т-ра спала зовсім і вавка перестала боліти. ось так  ми вперше за 5 років зустрілись з стоматитом :cyclops:
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    24/8/2014, 17:23
2

Muwka пише:
Декілька днів тому забрала доню з садочка з температурою. жалілась, що її болить піднебіння і відмовилась від вечері. т-ра піднялась до позначки 38,4. почала лікувати горло, бо знаю, воно може давати таку високу т-ру. що з наступного дня пішли в поліклініку і нам визначили стоматит :affraid:  назначили часто полоскати ротик ромашкою, протигрибкові таблетки, пшикалку і смоктульку для рота і горла. до вечора т-ра спала зовсім і вавка перестала боліти. ось так  ми вперше за 5 років зустрілись з стоматитом :cyclops:

В мого малого стоматит дуже часто бував, то я завжди тільки синькою мастила, не всі її одобрюють, але нам помагало  :shock: 
Стоматит дуже неприємна штука і дітям вона завдає неприємностей
А одного разу так малого лікувала від стоматиту, а воно гірше тай гірше, усі губи розпухли, пішла в лікарню, а виявилося, що малий собі губи покусав, а я тими ліками від стоматиту ще гірше спровокувала рани :pale: 
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://matusya.ukrainianforum.net
Muwka

Кількість повідомлень : 39
Пункти профілю : 48
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    25/8/2014, 00:03
3

нам синька допомогла при пелюшковому дерматиті
На початок Донизу
Вище НЕБА

Кількість повідомлень : 94
Пункти профілю : 112
Репутація : 8
Дата реєстрації : 24.10.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    24/10/2014, 11:47
4

Дівчата,то треба розпізнавати ,Є СТОМАТИТ (ЦЕ СЕРЙОЗНІШЕ),а є МОЛОЦНИЦЯ (це трошки легше,але це грибок,який може перейти у стоматит).У донечки була і молочниця і стоматит,то як ми з стоматитом намучились...Температула 38,7 4 дня,ледве збивалась.Їла тільки груди (нам тоді 1рік і 3 міс було).А в малого дуже часто молочниця,але як тільки бачу ,що вона починається,то промиваю розчином соди і даю 1\3 таблетки ФУЦИС раз в день 3 дні

Востаннє редаговано Вище НЕБА (24/10/2014, 12:56); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Вище НЕБА

Кількість повідомлень : 94
Пункти профілю : 112
Репутація : 8
Дата реєстрації : 24.10.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    24/10/2014, 12:55
5

Можу сказати по своєму досвіду,що помагає одній дитині від молочниці,то може не помагати іншій:(У кожного свох методи:) Я ще малій розводила пів табл. Ністатіну,ампулку В12 і Лідокаїн і цим протирала
На початок Донизу
justmary

Кількість повідомлень : 134
Пункти профілю : 135
Репутація : 13
Дата реєстрації : 23.10.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    24/10/2014, 13:24
6

о, і в мого малого знайшли молочниці та стоматит. Слава Богу високої температури не було,але всерівно мучився,їв погано, А от в малої була гарячка,хоч лікар казала що у неї ГРЗ яке почалось саме з червоного горла. Малому я просто промила пару разів содовим розчином і Лісобакт давала,ну а малій лукувала і лісобактом і фарингосептом і орасепт пшикала+ обом клала5днів Віферон
На початок Донизу
marmyljadka

Кількість повідомлень : 189
Пункти профілю : 207
Репутація : 26
Дата реєстрації : 22.10.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    24/10/2014, 13:28
7

Стоматит - дійсно дуже не приємне захворювання, крім того досить небезпечне. Бо ця маленька ранка не просто болить пече і викликає дизкомфорт, часто може викликати високу Т, а й може бути вхідними воротами для інших інфекцій.
Краще всього розпочати процес лікування з того, що здати мазок на флору, тоді можна прицільно знати, що потрібно, а не думати-гадати, скуповувати всю аптеку.
При стоматиті необхідно врегулювати мікрофлору організму (пре-, пробіотики), якщо часто повторюється - налагодити імунний захист (що дуже важко...) і звичайно, дезинфікувати сам процес, ранку, що утворилась. Мені особисто до вподоби такий препарат як синька, можна також спробувати р-ном соди, але обережно в манюнь - то ж луг, + смоктульки, щоб більше виділялось власного лізоциму (лісобакт...). Не погано рекомендує себе в боротьбі стоматидин, але для діток, щоб не ковтали, я б обробляла ним, а не полокала

Востаннє редаговано marmyljadka (24/10/2014, 13:46); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
mikrobo4ka

Кількість повідомлень : 182
Пункти профілю : 193
Репутація : 11
Дата реєстрації : 22.10.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    24/10/2014, 13:35
8

мали пару тижнів назад герпетичний стоматит...ох дурдом!!!пили гропринозин,протирали рот водою з содою,полоскали корою дуба,постійно збивали височезну температуру!короче намучились трошки!
На початок Донизу
Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014

СтворюватиТема: Re: Стоматит    24/10/2014, 17:56
9

І мої цього року вперше за життя своїх дітей стикнулася з стоматитом
На початок Донизу