ФорумКалендарДопомогаПошукСписок користувачівГрупиЗареєструватисьВхід

Частка | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов | 

В якому віці привчати малюка до горщика ?

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014

СтворюватиТема: В якому віці привчати малюка до горщика ?   19/8/2014, 08:46
1

Нам вже от рік і 7 міс, то ніяк на горщик не сядемо. А в якому віці ваші дітки почали проситися ??
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://matusya.ukrainianforum.net
Конхвета

Кількість повідомлень : 29
Пункти профілю : 54
Репутація : 1
Дата реєстрації : 18.08.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/8/2014, 15:42
2

·٠•●๑...Оливка....๑●•٠· пише:
Нам вже от рік і 7 міс, то ніяк на горщик не сядемо. А в якому віці ваші дітки почали проситися ??
десь у 2,5 тільки на ніч памперс одягали
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Olesya

Кількість повідомлень : 7
Пункти профілю : 7
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.08.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   30/8/2014, 09:50
3

Малий 1,8 а доня 1.10. Але синочок вставав в туалет в ночі десь до 3 років. А мала в 2 роки вже не вставала.
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://www.ok.ru/
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   21/10/2014, 21:27
4

Olesya пише:
Малий 1,8 а доня 1.10. Але синочок вставав в туалет в ночі десь до 3 років. А мала в 2 роки вже не вставала.
Уже б і ми пробували, але вдома похолодало, якось мені не хочеться :lol:
На початок Донизу
Вище НЕБА

Кількість повідомлень : 94
Пункти профілю : 112
Репутація : 8
Дата реєстрації : 24.10.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 10:42
5

А моя доня десь у рік і 10 міс почала на горщик проситись.Але тепер їй уже 2 і 5міс. то всерівно на ніч памперсюгу даю:))І як на зло,коли даю,то вона не пісяє вночі,а коли не даю,то все ліжко мокре смеюсь
На початок Донизу
firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 10:52
6

Ми десь біля 2-х рочків почали вчитись, хоч "дорога родина" висіла надімною хмарою і в унісон співала, що то чуть не з піврічного віку тре висаджувати, но я трималась стійко kolobokі не піддавалась. Тепер думаю, що швидше і не треба було починати, бо дитина вже в такому свідомому віці якраз гарно все розуміє, ми, буквально, за 2 тижні повністю відмовились від памперсів

Востаннє редаговано firefox (24/10/2014, 10:56); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Вище НЕБА

Кількість повідомлень : 94
Пункти профілю : 112

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 10:55
7

От-от.Моя мама теж мені всі вуха "проїла",що малу треба класти з 7-8 міс на горщик.Але ж дитинка не розуміє ще в такому маленькому віці,що то з неї хочуть:)
На початок Донизу
marmyljadka

Кількість повідомлень : 189
Пункти профілю : 207
Репутація : 26

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 14:14
8

ааа, я так мудро була написала, що аж самій сподобалось, а воно десь зникло... Попробую ще раз, але вже трохи менше тексту (якщо так вийде)

Я розумію, що ціна на підгузники зараз починає кусатись, особливо для старшеньких пухленьких... але власні нерви, сили і можливо, новий коврик/матрас - дороще. Спеціалісти стверджують і це доведено, що в дитини починає вироблятись СВІДОМИЙ контроль рефлексу сечопуску/дефекації з 18 місяців. От тоді і можна починати привчати, але це все індивідуально, так само як перевертання з спинки на живіт і навпаки, сіли, встали, поповзли, пішли, сказали МА... ну не всі діти однакові!!! 18 міс - це тільки початок, а тривати цей процес встановлення може до 30-36міс!!! Так закладена нервова система і Ви, любі мамусі, як би не старались, не видавите з неї раніше того, чого там немає. Так, багато скаже ФЕ, ми від року без памперса (але те, що ця дитина може жити, їсти, спати... на горшку то ж мовчать). Моя відповідь - молодець, мамо, маєш хорошу інтуіцію, коли ловити. Я краще цей час відпочину і присвячу собі, коханій...

Valysik

Кількість повідомлень : 31
Пункти профілю : 43
Репутація : 14

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 14:59
9

Я думаю то від дитини залежить, бо мій старший спав сухий ще від 4 місяців, навчився проситися на горщик десь в півтора роки, а молодший дзюрив і вдень, і вночі до 2р і 4 місяців, аж в садку навчили.
На початок Донизу
Окся

Кількість повідомлень : 49
Пункти профілю : 52
Репутація : 5

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 14:59
10

о, нам майже 2, а ми з горщиком ну ніяк, зараз зробили перерву бо холодно, сопляємо.
А ще мене так дратує коли заходиш до людей, а у них в хаті все пахне пісями і ковдри і дивани, і килими. І я не фанат того щоб дитина по пів дня сиділа на горщику.
Я колись так з куми підсміювалась що малій 2, а вона в памперсі, тепер розумію що я була не права. А її доця у 2.4 сама попросилась на горщик пісь пісь і все від тоді без пампіків.
На початок Донизу
firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 15:14
11

Код:
 щоб дитина по пів дня сиділа на горщику. 

взагалі-то це дуже шкідливо!

Код:
Я колись так з куми підсміювалась що малій 2, а вона в памперсі, тепер розумію що я була не права. А її доця у 2.4 сама попросилась на горщик пісь пісь і все від тоді без пампіків.

а кума в тебе розумна  friends
На початок Донизу
Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 15:20
12

Мої сіли на горшок коли захотіли самі,сидіти не заставляла десь в 2 ,+ 2-3міс.я так точно не пам"ятаю.Причому старший відразу пісяв у горшок стоя,як справжій мужчина :DА коли побачив брат чоловіка то вчепився до дружини чого їх син не пісяє стоя :lol: :lol: :lol: Вона сказала йому,що стоячи має тато вчити :) :) :) :)

Востаннє редаговано Optimara (24/10/2014, 17:45); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
marmyljadka

Кількість повідомлень : 189
Пункти профілю : 207
Репутація : 26

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   24/10/2014, 16:38
13

firefox пише:
Код:

так їм ж то головне, що вже в горщик пісяє

·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   25/10/2014, 02:35
14

Всьо, спокоїли !!! Бо я ніяк не готова до какуль на подушках (так-так. і це не жарти) і стійкого запаху сечі в квартирі, бо "моя дитина з півроку проситься на горшок" !!! cyom

А разом – Україна!
На початок Донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   25/10/2014, 02:37
15

marmyljadka пише:
firefox пише:
Код:

так їм ж то головне, що вже в горщик пісяє

В мене проблема, шо мала не сидить. Тобто сидіти вона вміє, але не має часу! Я її саджу, вона сіла-встала-і пішла! svystyu

А разом – Україна!
На початок Донизу
Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   25/10/2014, 15:34
16

Моєму малому 8,5 місяців,то вже місяць він какає на горщик.я просто бачу,що він тиснеться і саджу на горщик.він,звичайно,ще не розуміє,що я від нього хочу,та і в мене немає цілі його привчити до горщика,я скоріше це роблю для економії підгузків
На початок Донизу
justmary

Кількість повідомлень : 134
Пункти профілю : 135
Репутація : 13

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   25/10/2014, 22:06
17

Натали Я пише:
Моєму малому 8,5 місяців,то вже місяць він какає на горщик.я просто бачу,що він тиснеться і саджу на горщик.він,звичайно,ще не розуміє,що я від нього хочу,та і в мене немає цілі його привчити до горщика,я скоріше це роблю для економії підгузків
Наталю, в моєї подруги було те саме,вона просто знала режим стільця малої і до року какали тільки так,вона навіть пробувала пару разів вловити щоб мала туда попісяла. Та після року дитину як перемкнуло,страшенно кричала і не хотіла того горшка, а мама не могла зрозуміти в чому справа, вже й памперс на день взагалі знімала бо щиро вірила що то її дитина вже все розуміє і не буде запісювати штани смеюсь Як результат - це було потрачено купу лишнього часу зі стіркою всього і мала взагалі відмовилась від горшка на певний час ну і повернулись до памперсів допоки мала сама не зрозуміла що то таке горщик і не почала проситись girla  Десь коло 2р. мала почала ходити на гршок без проблем,сама і свідомо. А моя ще по цей день боїться какати на горшок, я її не заставляю,просто радію що хоча б доішло що треба пісяти туди, а дойшло до неї не рано...здається їй тоді 2,4р. було а до того взагалі ніяк girla
На початок Донизу
Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   25/10/2014, 22:14
18

Я силувати синочка не збираюсь.вже десь весною,як буде більше року поступово почну привчати,але головне,щоб це не було в мами нав'язливою ідеєю,дитина сама має до цього прийти,зрозуміти,ми можемо її до цього підготувати,показати,як це,підтримати,але не заставляти
На початок Донизу
Olysinka

Кількість повідомлень : 33
Пункти профілю : 43

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   26/10/2014, 05:50
19

і я так пробую робити) він пару раз какав в горщик, а бувало що починає дутися, я кладу його на горшок- а він сміється і зразу затихає(ніби і не хотів робити своє діло)
На початок Донизу
Надюшка

Кількість повідомлень : 10
Пункти профілю : 14
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.10.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   26/10/2014, 14:01
20

Старшого синочка висаджувала на горщик з 1,6, до 2 років ми повністю відмовились від підгузника!!! він так гарно в мене просився пісяти, особливл надворі полюбляв - на травичку))) З нічкою були в памперсі трохи довше, десь до 2,3 точно!!! Потім в один з вечорів підгузник зняла- сказала - досить))) він коли починав крутитися- клала на горщик!! так ми привчились до горщика!!! З меншим проблем взагалі небуло - він все повторяв за старшим. я ще навіть і не думала про те, що памперс знімати, а він сам кричав що хоче на горщик, як Максим!!! Тому з ним ми про памперс в 1,6 вже забули навіть!!! я даю тільки на нічний сон, бо тут ще проблемніше!!! А вдень памперс не використовуємо!!!
На початок Донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   26/10/2014, 18:14
21

justmary пише:
Натали Я пише:
Наталю, в моєї подруги було те саме,вона просто знала режим стільця малої і до року какали тільки так,вона навіть пробувала пару разів вловити щоб мала туда попісяла. Та після року дитину як перемкнуло,страшенно кричала і не хотіла того горшка, а мама не могла зрозуміти в чому справа, вже й памперс на день взагалі знімала бо щиро вірила що то її дитина вже все розуміє і не буде запісювати штани смеюсь Як результат - це було потрачено купу лишнього часу зі стіркою всього і мала взагалі відмовилась від горшка на певний час ну і повернулись до памперсів допоки мала сама не зрозуміла що то таке горщик і не почала проситись girla  Десь коло 2р. мала почала ходити на гршок без проблем,сама і свідомо. А моя ще по цей день боїться какати на горшок, я її не заставляю,просто радію що хоча б доішло що треба пісяти туди, а дойшло до неї не рано...здається їй тоді 2,4р. було а до того взагалі ніяк girla

smile66 ти мене заспокоїла

А разом – Україна!
На початок Донизу
Неждана

Кількість повідомлень : 110
Пункти профілю : 137
Репутація : 33
Дата реєстрації : 26.10.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   26/10/2014, 21:42
22

Нам вчора було два і ми вже  десь два місяці без памперса, бувають проколи, але рідко, а от у ночі тільки памперс бо багато на ніч п'є молока) а я вставати вночі вже не можу) тож поки вона не свідомо пісяє вночі нас рятує памперс
На початок Донизу
Шоколадка

Кількість повідомлень : 5
Пункти профілю : 9
Репутація : 2
Дата реєстрації : 27.10.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   27/10/2014, 09:26
23

нам 1 рочок і 10 місяців. Вдома без памперса вже місяців чотири, але вже десь 2 місяці як просимося самі. На ніч обов"язково даю памперс, на денний сон не даю. Гуляти і в гості також ходимо в памперсі
На початок Донизу
Iuliia53

Кількість повідомлень : 22
Пункти профілю : 36
Дата реєстрації : 14.12.2014

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   14/12/2014, 11:54
24

Нам рік і 7 місяців-а горщик для малого поки тільки роль іграшки виконує-не хоче він на нього сідати "по ділу" plachu
На початок Донизу
Галина

Кількість повідомлень : 1
Пункти профілю : 1
Дата реєстрації : 29.01.2015

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   29/1/2015, 12:14
25

Доброго дня. Моїй донечці 9 місяців (без 2-ох днів), я почала садити на горщик десь 2 тижні тому, як є можливість, ми вдома, то ходимо на горщик. Коли вперше посадила, то сиділи десь хвилин 10, вона попісяла, я її похвалила. Всі наступні рази ми також сідали і пісяли або какали, ніколи наш горшочок не залишався порожнім. Я як тільки саджу, вона одразу на протязі 2-ох хвилин зробить все, що хоче і тягне ручки, щоб вставати з горшка, встаючи вона дуже заглядає в нього, їй цікаво, я її дуже хвалю, кажу яка вона умнічка, вона така задоволена після цього. Зараз я залишаю горшочок на підлозі, вона повзає собі, бавиться, а коли підповзає до нього і стукає по ньому, я її одразу саджу і вона робить свою справу. Я просто ось таким чином вирішила її привчити, пока вона не говорить, що хоче пісяти або какати, нехай показує. Я згідна, що вона можливо ще так не розуміє, але прогрес є, і я думаю, що вона все-таки щось розуміє, бо коли підповзає до горшка, то завжди щось в нього зробить.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: В якому віці привчати малюка до горщика ?   
26

На початок Донизу

В якому віці привчати малюка до горщика ?

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про наших малюків :: Малюки від рочку до трьох-